sen dugun salonu
sen dugun salonu
hakkımızda

Salonumuz 1000 kişilik kapasitesi ile kuruluşundan itibaren , "Kalıcı ve Sadık" müşteri potansiyelini oluşturmayı amaç edinmiştir. Bu potansiyeli çok kısa süre içerisinde oluşturmuş, modern görünümlü lüks dekorlu salonlar arasında hakkettiği yerini almıştır. "Bu kadar kısa sürede kalıcı ve sadık müşteri kazanmak nasıl olur ?" diye sorarsanız, Cevabımız; salonumuza gelip bir gece misafirimiz olmanızı tavsiye etmek olacaktır. Bu sayede kafanızdaki soruları cevaplandırmış olacaksınız.
Şen düğün salonu’nun hizmet açısından 3 temel prensibi vardır.

Hizmet Öncesi Çalışma: Bu çalışma türünde genellikle salon tanıtımı, müşteriyi en iyi şekilde ve içtenlikle karşılamak ve fiyat konusunda gerçek bilgiler vermektir. Böylelikle müşterilerimiz, organizasyona verecekleri toplam ücreti NET olarak bilmekle beraber, kendilerinden tören günü hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Hizmet Anı Çalışma: En önemli aşamadır. Aktivite (Düğün, Nişan, Toplantı vs.) esnasında en iyi şekilde hizmet vermektir. Düğün salonlarında yapılan klasik programlar dışında, isteğe yönelik etkinlikler düzenlenmektedir.Bunların dışında yapılan etkinlik gününden hatıra olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri günümüz teknolojisiyle (Dijital Baskı) hizmetinize sunulmuştur.

Ayrıca firmamız HİJYENİK ortamda, özel olarak hazırladığı yaş pasta ve kuru pasta ile "Düğün Salonlarında Pasta Yenmez" anlayışının önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

Servisimiz; kaliteli olmak kaydı ile yaş pastası, tatlı ve tuzlu kuru pastası ve susamlı çubukla beraber gerçek meyve özlü çardak meyve suları sunmaktayız.

Hizmet Sonrası Çalışma: Hizmet sonrası memnuniyet önemlidir. Yöneticilerimiz etkinliği düzenleyen müşterilerimizle, aktivite sonrası bir araya gelip görüşlerini almakta ve daha kusursuz hizmet için çaba sarfetmektedirler.
 

Hedeflerimiz :

* Sektörümüzdeki teknolojik yenilikler, üstün kalite ve uzmanlaşmış bir kadro ile bulunduğumuz yeri korumak ve
müşterilerimize hizmet vermek.

* Müşterilerimizin yaşam tarzına bakışını farklılaştırmak.

* Etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri takip etmek, müşterilere beklentileri üzerinde hizmet ve ürün sunmak, yüksek nitelikli oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

 
     
    Adres: Atatürk Cad. No:13
Küçükyalı-Maltepe / İstanbul
Tel: (0216) 366 97 97
  Adres: Atatürk Cad. No:15
Küçükyalı-Maltepe / İstanbul
Tel:
(0216) 366 97 97
ŞEN DÜĞÜN SALONLARI 2 & 3 DÜĞÜN - NİŞAN - SÜNNET
  Düğün Nişan Sünnet Doğum Günü Okul Müsamereleri Kongre Dernek Toplantılar Özel Parti Davetler Özel günlerinizde, Şen düğün salonu olarak özel günlerinizde deneyimli ve güler yüzlü elemanlarımızla hizmet vermekten gurur duyarız.
Copyright © 2007 ŞEN DÜĞÜN SARAYLARI
Tasarım ve Uygulama : Teknet Tasarım